Survey Builder (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Link
ka: ბმული

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Other
ka: სხვა
