Survey Builder (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Link
km: តំណ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Question
km: សំណួរ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។
