Survey Builder (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Number
sv: Tal

en: Response
sv: Svar

en: Link
sv: Länk

en: User
sv: Användare

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Question
sv: Fråga

en: Textfield
sv: Textfält

en: Other
sv: Övriga

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Textarea
sv: Textruta

en: Deleted %title.
sv: Raderad %title.
