Survey Builder (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Number
ug: سان

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Other
ug: باشقا

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش
