Survey Builder (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Number
vi: Số

en: Link
vi: Liên kết

en: User
vi: Người dùng

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Other
vi: Khác

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Scores
vi: Điểm

en: %title has been deleted.
vi: %title đã được xóa.

en: Fieldset
vi: Nhóm trường

en: Textarea
vi: Hộp văn bản
