Survey Builder (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Link
af: Skakel

en: User
af: Gebruiker

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Question
af: Vraag

en: Other
af: Ander
