Survey Builder (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Number
el: Αριθμός

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: User
el: Χρήστης

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Question
el: Ερώτηση

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Other
el: Άλλο

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου
