Survey Builder (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Link
gl: Ligazón

en: User
gl: Usuario/a

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Question
gl: Pregunta

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Other
gl: Outro

en: Select list
gl: Lista de selección

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto
