Survey Builder (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Link
hr: Poveznica

en: User
hr: Korisnik

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Question
hr: Pitanje

en: Other
hr: Ostalo

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati
