Survey Builder (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Link
hy: Հղում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Question
hy: Հարց

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
