Survey Builder (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Number
jv: Angka

en: Link
jv: Tautan

en: User
jv: Panganggo

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Question
jv: Pitakonan

en: Other
jv: Liyané

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
