Survey Builder (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
