Survey Builder (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: User
se: Geavaheaddji
