Survey Builder (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Question
sq: Pyetja

en: Other
sq: Tjetër

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.
