Survey Builder (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Number
tr: Sayı

en: Response
tr: Yanıt

en: Link
tr: Bağlantı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Question
tr: Soru

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Other
tr: Diğer

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: %title has been deleted.
tr: %title silindi.

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: New textfield
tr: Yeni yazı alanı (textfield)

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: New select list
tr: Yeni seçim listesi

en: New textarea
tr: Yeni yazı alanı (textarea)
