Survey Builder (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Number
ar: رقم

en: Response
ar: الجواب

en: Link
ar: رابط

en: User
ar: المستخدم

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Question
ar: السؤال

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Other
ar: آخر

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Textarea
ar: منطقة نص
