Survey Builder (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: User
az: İstifadəçi

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Other
az: Digər

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Radios
az: Radiolar
