Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Response
hu: Válasz

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Question
hu: Kérdés

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Other
hu: Egyéb

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Radios
hu: Választógombok

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: New textfield
hu: Új szövegmező

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: New fieldset
hu: Új mezőcsoport

en: New select list
hu: Új legördülő lista

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: New checkboxes
hu: Új jelölőnégyzetek

en: New radios
hu: Új választógombok

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: New textarea
hu: Új szövegdoboz

en: New question
hu: Új kérdés
