Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Question
pl: Pytanie

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Other
pl: Inne

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy
