Survey Builder (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Number
ro: Număr

en: Link
ro: Legătură

en: User
ro: Utilizator

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Question
ro: Întrebare

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Other
ro: Altele

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere
