Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Other
te: ఇతర

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
