Surveypal (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Edit
af: Wysig

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
