Surveypal (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Active
ar: نشط

en: Published
ar: منشور

en: Unpublished
ar: غير منشور
