Surveypal (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Edit
ast: Editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu
