Surveypal (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Active
be: Актыўна

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Published status
be: Апублікованы статус
