Surveypal (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Active
bg: Активен

en: Published
bg: Публикувано
