Surveypal (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Published
bn: প্রকাশিত
