Surveypal (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ
