Surveypal (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno
