Surveypal (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
