Surveypal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Active
el: Ενεργό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
