Surveypal (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Active
eo: Aktiva

en: Published
eo: Publikigita
