Surveypal (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: Published
fil: Inilathala
