Surveypal (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Edit
fr: Modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Active
fr: Actif

en: Published
fr: Publié

en: Open link
fr: Ouvrir le lien

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Active status
fr: Statut actif

en: Published status
fr: Statut de publication
