Surveypal (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
