Surveypal (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Active
he: פעיל

en: Published
he: מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Published status
he: מצב פרסום
