Surveypal (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: Active
hi: सक्रिय

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
