Surveypal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Edit
it: Modifica

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Active
it: Attivo

en: Published
it: Pubblicato

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Active status
it: Stato attivo

en: Published status
it: Stato pubblicazione
