Surveypal (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Active
ja: アクティブ

en: Published
ja: 掲載

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Active status
ja: 有効な状態

en: Published status
ja: 掲載ステータス
