Surveypal (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Edit
jv: Sunting

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak
