Surveypal (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған
