Surveypal (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ
