Surveypal (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Active
ku: چالاکە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
