Surveypal (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
