Surveypal (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
