Surveypal (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
