Surveypal (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित
