Surveypal (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Edit
nn: Rediger

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
