Surveypal (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Active
pl: Aktywne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Open link
pl: Otwórz odnośnik

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Active status
pl: Status aktywny

en: Published status
pl: Status publikacji
