Surveypal (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي
